top of page
  • lam-stolarnia

FINAŁ W LAM

Zaktualizowano: 27 cze 2023Dwudziestego ósmego kwietnia, studenci Katedry Meblarstwa, prezentując swoje końcowe projekty mebli do przechowywania udowodnili, że w komercyjnym designu jest jeszcze wiele alternatywnych możliwości, a oni mają na to świetne koncepcje.


Przedstawiciele firm Pfleiderer, Rehau, GTV, TopSolution Integracje, kadry naukowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz naszej firmy, zasiadający w jury stanęli przed trudnym wyborem wyłonienia zwycięzcy.


Wszyscy młodzi projektanci finalnie bowiem zaprezentowali meble za którymi nie tylko stały konkretne potrzeby użytkowników, które chciano zaspokoić. Widoczna była w nich pasja, nietuzinkowy design. Znajdowanie lepszych rozwiązań dla funkcjonalności mebla. Nieoczywiste wzornictwo, w połączeniu z potencjałem adaptacyjnym.


Jury chcąc docenić każdy z projektów, podjęło decyzję o przyznaniu wyłącznie pierwszego miejsca i rozdysponowaniu pozostałych nagród w taki sposób by wszyscy twórcy zostali wyróżnieni, za co jako organizatorzy projektu dziękujemy!


Dziękujemy inżynierom, za oryginalne projekty mebli, życzymy powodzenia na obronie prac magisterskich, zdobywania kolejnych nagród i wyróżnień, a przede wszystkim satysfakcji z przyszłej pracy zawodowej!


Gratulujemy inż. Klarze Czopik, inż. Annie Jurysta, inż. Zuzannie Poźniak, których projekt mebla do przechowywania we wspólnej przestrzeni do pracy biurowej zdobył pierwsze miejsce. Został uznany za najbardziej kreatywny i w pełni spełniający wymagania komercyjne. Panie udowodniły, że można być twórczym i innowacyjnym, mieć świadome podejście do projektowania i tworzenia nowych przedmiotów. A jednocześnie sprostać wymaganiom i ograniczeniom narzucanym przez potencjalnych inwestorów, co wiąże się niestety z odrzuceniem niektórych z proponowanych rozwiązań.


Już niebawem udostępnimy wizualizacje poszczególnych projektów i wykonamy prototyp zwycięskiego mebla w naszej stolarni.


241 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

LATO W LAM

Comentarios


bottom of page